MALWA & MICHAŁ | ORZO

SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO

Nowoczesna sesja ślubna w miejskim stylu

Poindustrialne wnętrza, surowość i minimalizm przełamane ciepłem koloru kwiatów i zielenią wszechobecnych dookoła roślin. Kwintesencja nowoczesnego wesela w miejskim stylu. Tak można podsumować sesję z Malwą i Michałem, którzy stanęli przed obiektywem i jak rasowi modele odegrali rolę pary młodej. A raczej – ponownie weszli w tę rolę. Nasza najprawdziwsza para młoda w sesji zorganizowanej przez konsultantki ślubne. Bo u nas nigdy nie jest nudno 😉

Minimalizm i nowoczesność – czyli sesja ślubna dla odważnych

Motywem przewodnim tej sesji była nowoczesność, elegancja w designerskim stylu, przełamane lekką nutką awangardy rodem z międzywojnia.

Lokal to krakowska poindustrialna przestrzeń, w której na surowych drewnianych stołach uzyskano efekt eleganckiego nakrycia poprzez dodanie smaczków do klasycznej zastawy. Nie da się ukryć, że ogromną rolę odegrała tu papeteria. Szlachetny papier, minimalistyczna forma i szykowny font. Dodanie złotych elementów podkreśliło tylko stylowość tego połączenia.

Nowoczesności nadały rośliny, które na myśl przywodzą najnowsze trendy – bo styl greenary nadal w modzie. A do tego ukłon w stronę klasyki – kryształowe naczynia i delikatne kwiaty. Bo trzeba też dodać trochę romantyzmu. W końcu to plener poślubny.

Nie sposób jest także ominąć stroje i dodatki pary. Malwa w minimalistycznej i ultra kobiecej sukni wyglądała obłędnie. Do tego prosty koński ogon z geometryczną grzywą. Stylizację uzupełniały kryształowe kolczyki, ogromny kwiatowy bukiet i pierścionek w stylu Art Deco. Michał w dobrze skrojonym garniturze w nowoczesną kratę był dopełnieniem tego na wskroś nowoczesnego pleneru poślubnego.

Zupełnie inny plener ślubny

Plener ślubny z taką dbałością o scenografię, stylizacje i każdy detal? Takie sesje organizowane są najczęściej przez konsultantki ślubne czy portale ślubne. Zaproszone do wspólnej organizacji firmy tworzą miejsce na plener w danej stylistyce. Jest to więc wspólna praca wielu osób, by końcowy efekt był zachwycający.

Takie przedsięwzięcia mają dla nas ogromne znaczenie. Możemy wtedy zabawić się śmielej kadrami czy światłem. Mamy zwykle więcej czasu niż na plenerach ślubnych, by poeksperymentować. A wszystko to w doskonałej oprawie przygotowanej przez wiele osób.

Takie sesje są też dla nas odskocznią od plenerów ślubnych, bo zbliżają nas do sesji modowych. A te – z racji wielu naszych doświadczeń, są dla nas możliwością ćwiczenia warsztatu i połączenia sesji ślubnych z tymi modowymi. A to tylko może przynieść korzyść dla wszystkich. Bo potem efekty tych eksperymentów są dla nas inspiracją do tego, by wykorzystać tę wiedzę na plenerach z naszymi parami.

No i nie sposób powiedzieć, że to jedna z nielicznych sytuacji, gdzie wspólnie, we dwóch, możemy działać. Dlatego, kiedy tylko mamy taką możliwość – chętnie bierzemy udział w takich przedsięwzięciach. Szczególnie, gdy możemy zrobić przy okazji zdjęcia naszej parze.

SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO SESJA PLENEROWA W KRAKOWIE, SESJA W KRAKOWIE, PLENER SLUBNY KRAKOW, RESTAURACJA ORZO, SESJA PLENEROWA, LMFOTO

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

POWRÓT