PLENER ŚLUBNY OCZYSZCZALNIA MIEJSCE

Plener ślubny w Oczyszczalni Miejsce

Oczyszczalnię znają entuzjaści nietypowych miejsc na śluby i wesela. Na ponad 10 hektarach właściciele stworzyli tu raj dla miłośników slow life i wesel w tym stylu. Zawsze, gdy tu przyjeżdżam mam pewność, że dobra energia tego miejsca będzie wpływała na atmosferę widoczną na zdjęciach. I nieważne, czy jestem na przyjęciu czy na sesji poślubnej – za każdym razem jest magicznie.

Zdjęcia ślubne z Oczyszczalnią w tle

Plener poślubny z Kamilą i Piotrkiem ustaliliśmy na jeden z lipcowych dni. Na szczęście nie padało, chociaż lipiec to jeden z najbardziej deszczowych miesięcy w roku. Plener w deszczu też ma swoje plusy. Jednak i para, i fotograf wolą cieszyć się słońcem, niż robić pełne romantyzmu kadry zważając, by nikt nie zmókł.

Sam budynek Oczyszczalni pojawił się dosłownie na kilku kadrach, bo głównie zależało nam na tym, by zachować balans pomiędzy tłem w postaci budynku, a otoczeniem Oczyszczalni. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji być w tym podwarszawskim lokalu to chociaż tych kilka zdjęć przybliży Wam to jak niezwykłe jest to miejsce.

Mamy tu staw, naokoło pełno drzew i hektary łąk. W sezonie znajdziemy mnóstwo kwiatów, które jak się przyjrzycie zdjęciom, świetnie uzupełniają plener. Natura, pewna dzikość, surowość a przy tym naturalność. Tak mogę w kilku słowach opisać Oczyszczalnię. Plener w tym miejscu zyskuje właśnie taki charakter.

Jak dobrać miejsce na plener do pary młodej?

W takim miejscu jak Oczyszczalnia warto skorzystać z uroków natury i to ją uczynić bohaterem drugoplanowym. Bo wiadomo, że para młoda jest najważniejsza, a wszystko dookoła to tło. Ale bardzo ważne tło. Zobaczcie jak ważne jest odpowiednie dobranie miejsca na plener.

Kamila i Piotrek czuli się swobodnie pośród drzew i łąk. Nikt ich nie krępował. Nie było tłumów, które by się im przyglądały. Swobodnie pozowali, a potem to nawet nie tyle pozowali, co po prostu – byli sobą. Przytulali się, szeptali sobie coś do ucha. Napędzali się oboje w tym okazywaniu sobie uczuć. To miejsce tak na nich podziałało.

Nie każdy odnajdzie się w mieście czy w innym miejscu, pośród setek oczu patrzących na to, co robi para młoda. Introwertycy z natury nie będę się czuć komfortowo, a co za tym idzie – będzie ciężko, by wydobyć z nich swobodę potrzebną do pozowania.

Dla mnie komfort moich par jest bardzo istotny. Tylko w ten sposób jestem w stanie sfotografować ich uczucia, ale te dotyczące ich miłości, a nie te, które wynikają ze skrępowania ;). Dlatego wiem, że aby plener był miłym wspomnieniem dla pary i do tego – by podobały się im zdjęcia z tego spotkania – trzeba zadbać o odpowiednie miejsce na plener ślubny. Tak, jak w przypadku zdjęć w Oczyszczalni i pary, która czuła się tu swobodnie.

 

 

 

 

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

POWRÓT