Plener ślubny Willa Tadeusz

Sesja ślubna w Willi Tadeusz

Willa Tadeusz to jedno z moich topowych miejsc na organizację ślubu. Otoczenie willi niezmiernie mnie zachwyca. Przedwojenny drewniany pensjonat pośrodku lasu. I ten kamienny basen z alabastrową wodą…

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać osobiście tego miejsca, to chociaż wpadnijcie obejrzeć kilka zdjęć z sesji na terenie Willi Tadeusz. Może to Was przekona, by wybrać się tam chociaż na wycieczkę. A najlepiej na ślub. I wtedy pamiętajcie, by zabrać mnie ze sobą. Bo ja chętnie wracam w takie miejsca, które mają swojego niepowtarzalnego ducha.

Zawsze, gdy para ma swoje przyjęcie w Willi Tadeusz, to staram się porwać ich na szybką sesją w dniu ślubu. Tak, jak Basię i Szymona, bohaterów tego wpisu.

Plenerowy ślub i sesja w tym samym miejscu

Willę Tadeusz miałem okazję zwiedzić już z niejedną parą. Ale to właśnie Basia z Szymonem umożliwili mi poznanie tego miejsca dogłębniej. Ich plenerowy ślub, tuż nad basenem, pozostaje dla mnie jednym z tych ulubionych. Klimat, który towarzyszył całej ceremonii, zyskał magię nie tylko przez samą niezwykłą lokalizację.

Uwielbiam, gdy pary dopasowują miejsca do siebie. Gdy słuchają swojego własnego głosu serca i i ślub organizują dla siebie i pod swój gust. Wychodzi wtedy szczerze i naturalnie. Tak właśnie zapamiętałem dzień ślubu Basi i Szymona.

Dlatego chcąc uchwycić te wszystkie niezwykłe uczucia, które były wyczuwalne w ten dzień, porwałem ich, tuż po ceremonii, na krótką sesję. Chciałem, by dokładnie w tym samym miejscu, w którym przed chwilą brali ślub – poprzebywali chwilę ze sobą. Bo aż szkoda by było nie wykorzystać miejsca, aury i emocji.

Sesja w dniu ślubu w Willi Tadeusz

Czasami nie udaje się zorganizować sesji w dniu ślubu. Pogoda nie dopisuje, para nie ma na nią ochoty lub czasu. Bywa i tak, że ciężko znaleźć jest odpowiednie miejsce do zrobienia kilku przyzwoitych portretów pary młodej. Ale w tym przypadku wszystko nam się zgrało. I miejsce, które jest doskonałe, malownicze i bardzo nietypowe.

Nie mogę przejść obojętnie także wobec stylizacji pary. Genialne dopracowanie strojów. Basia, z jej piękną koronkową suknią i wiankiem. Szymon w swoim kapeluszu i w skórze zamiast marynarki. Wiecie, że ktoś kiedyś pytał się, czy są to modele? Nie dziwię się. Oboje nie tylko doskonale wyglądali, ale też świetnie pozowali. Tak naturalnie, swobodnie. I to pewnie wszystko razem wzięte może przywodzić na myśl sesje do magazynów ślubnych. A to był autentyczny dzień ślubu tej pary.

Dlatego wiem, że można przeżyć ten dzień po swojemu. Założyć wianek zamiast welonu i skórę. Bo kto powiedział, że pan młody ma mieć na sobie garnitur? Fajnie jest przeżyć ten dzień autentycznie, w zgodzie ze sobą. I tego życzę wszystkim parom.

 

 

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

POWRÓT