Plener ślubny Uroczysko Zaborek

Sesja ślubna w Uroczysku Zaborek

O Uroczysku Zaborek wielokrotnie już pisaliśmy. To jedno z takich miejsc, gdzie klimat sielskości, natury w połączeniu z drewnianą zabytkową architekturą nadaje mu niepowtarzalnego stylu. Dlatego ten lokal upodobały sobie pary, które szukają prawdziwego rustykalnego klimatu. Sprawdzi się on zarówno przy organizacji przyjęcia, jak i sesji ślubnej.

Miejsce z klimatem – Uroczysko Zaborek

Szczęściarze Ci, co mają blisko na Podlasie. Bo właśnie tam możecie spać w starej plebanii, jeść w prawdziwym dworze z XIX w. i fotografować się na tle wiatraka. Ale dla takich atrakcji warto przejechać przez pół, a nawet – przez całą Polskę. Czy to na wakacje, czy, tak jak ja, na ślub i wesele do Magdy i Roberta.

Jak zobaczycie zdjęcia nie będzie Was dziwić, że uciekliśmy na kwadrans, no może dwa z wesela, by trochę poszaleć na sesji. Tam jest prawie 70 hektarów pełnych chat, dworków, płotków i detali rodem ze skansenu. Ma to swój urok i nie sposób przejść obojętnie wobec tak przemyślanego miejsca.

Po co jest sesja ślubna?

Nie każda para chce lub może zrobić sesję w inny dzień. Dlatego plener w dniu ślubu to taki ważny punkt programu, gdy wiem, że nie będzie innej okazji do spotkania się przed obiektywem.

Chcę, by para miała kilka klasycznych ujęć pozowanych, które uzupełniają reportaż ślubny i nadają mu ponadczasowości. Bo wiecie, najczęściej do ramek trafiają właśnie takie ujęcia z sesji. I to nie tylko do ramek pary młodej. Rodzice czy dziadkowie lubią klasyczne portrety. A klasyka, jak wiadomo, zawsze się obroni. Ale oczywiście to nie znaczy, że wszystkie zdjęcia z sesji są typowe. Nie. Wiadomo, że na plenerze robi się wiele zdjęć i różne ujęcia. Ale o kilka tradycyjnych też trzeba zadbać.

Krótki plener w dniu ślubu na terenie Uroczyska Zaborek

Teren w Uroczysku Zaborek może przyprawić o zawrót głowy, gdy chce się zrobić szybki plener w dniu ślubu. By nie zabierać czasu gościom i parze młodej porywa się nowożeńców dosłownie na kilka, może kilkanaście minut.

Ale co zrobić, gdy ma się taki ogrom możliwości, które daje Uroczysko? Gdzie pójść najpierw – wiatrak, dworek, jezioro, las… Na szczęście trochę już zdążyliśmy poznać to miejsce, dlatego szybki spacer w kilka miejscówek, by zdążyć złapać złote zachodzące słońce. I chociaż gonił nas czas to powstało tu kilka moich ulubionych kadrów. A że nie chcę narzucać Wam swojego zdania liczę, że i Wy znajdziecie tu coś dla siebie.

Jak pewnie wiecie na reportaże i sesje ślubne jeżdżę po całej Polsce, a także daleko poza nią. Dzięki temu poznaję nie tylko fantastycznych ludzi, którzy mają niecodzienne pomysły na swoje przyjęcia ślubne i zdjęcia plenerowe. Odkrywanie nowych miejsc, które wyróżniają się pomysłem, klimatem i absolutnie fantastyczną atmosferą jest wpisane w mój zawód. Pewnie gdyby nie fotografia nie miałbym szans, by do nich wszystkich trafić. A jak już trafię na coś godnego uwagi – to puszczam to w świat. Może komuś się przyda. Dlatego wpadajcie do Uroczyska Zaborek by sprawdzić, czy to jest miejsce z klimatem dla Was.

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

POWRÓT