NAGRODY

FEARLESS PHOTOGRAPHERS

Fearless Photographers  to miejsce, które zrzesza najlepszych fotografów z całego świata. Rywalizują oni w 4 edycjach w roku, gdzie wybierane jest ok 150 najlepszych zdjęć. Jak sama nazwa wskazuje wygrywa tutaj ten, który ma odwagę zaprezentować rzeczy oczywiste w sposób niesztampowy. Konkurencja jest bardzo duża stąd też otrzymanie nagrody to bardzo duże wyróżnienie. Tylko kilka procent zdjęć udaje się przejść surową krytykę jurorów. Nam udało się “przemycić” kilka naszych fotografii, które pokażemy Wam poniżej:

SESJA PLENEROWA NA ISLANDII, SESJA ZA GRANICĄ,ZAGRANICZNA SESJA ŚLUBNA, WIETRZNA SESJA, WYJAZDOWA SESJA ŚLUBNA, SESLA PLENEROWA

ISPWP

Drugim z konkursów, w którym bierzemy udział i mieliśmy jednocześnie przyjemność być jurorami, to ISPWP – International Society of Professional Wedding Photographers (www.ispwp.com). Rywalizacja tutaj jest na zbliżonym poziomie do Fearless Photographers z tą różnicą, że mamy tutaj kilkanaście kategorii, w których zgłaszane są zdjęcia. Poniżej możecie zobaczyć fotografie, które zmieściły się w TOP 20 jednej z kategorii na przestrzeni kilku ostatnich lat:

POWRÓT